Prawo jazdy
Kat. A
Prawo jazdy
Kat. B
Prawo jazdy
Kat. C
Prawo jazdy
Kat. D
Prawo jazdy
Kat. T

Dwudniowe wycieczki dla kursantów

Dwudniowe wycieczki dla kursantów Przygotowaliśmy niebanalny prezent dla naszych uczniów. Po intensywnej nauce i wielu staraniach o zdobycie wymarzonego prawa jazdy z pewnością przyda się zasłużony wypoczynek. Specjalnie dla naszych kursantów organizujemy dwudniową wycieczkę w dowolne miejsce w Polsce.

Pendrivy i prezenty- niespodzianki dla wszystkich uczniów

Pendrivy i prezenty- niespodzianki dla wszystkich uczniów Rozumiemy, że dla uczniów nauka jazdy to nie tylko sposób na zdobycie uprawnień. Dla wielu to przyjemność, przygoda, ale często także stres i ciężka praca. Nie jesteśmy temu obojętni, dlatego oprócz samych kursów dla wszystkich uczniów mamy przygotowane specjalne atrakcje i niespodzianki!

Godziny jazdy gratis!

Godziny jazdy gratis! W naszej szkole dopasowujemy tempo nauki indywidualnie do możliwości każdego ucznia. Rozumiemy, że dla początkujących kierowców prowadzenie samochodu jest nie lada wyzwaniem i wiąże się z dużym stresem. Dlatego nasi instruktorzy służą pomocą i zapewniają wsparcie zarówno w trakcie nauki teoretycznej jak i podczas jazd praktycznych.

PROMOCJE!

PROMOCJE! Atrakcyjna oferta musisz to zobaczyć!